Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...
Mūsu objekti

Veramo vārtu automātika

Veramie vārti parasti sastāv no divām vērtuvēm, iestiprinātām kolonnās, un kuras atveras griežoties ap asi, līdzīgi parastajām durvīm.

Lai pareizi piemeklētu automatizācijas aprīkojumu, nepieciešams zināt vārtu vērtuves izmēru un aptuveno svaru, kolonnu un vērtuvju izturību, kā arī materiālu, no kā tie izgatavoti.

Izturīgi veramie vārti ar metāla vai koka struktūru.
Dažādas uzstādīšanas iespējas, dizaini.Iespējams izvēlēties starp dažādām automātiskām (intensitātes, ātruma, funkcionalitātes) , atkarībā no vārtu svara un izmēriem.
Ideāls risinājums viegliem koka un PVC vārtiem.

Kā arī vārtiem, kuru vērtne ir iekš konstrukcijas, kur ir sarežģīti nodrošināt kādu citu automātisko mehānismu.

Estētisks risinājums automātisko vārtu atvēršanai.

Elegants un ideāls risinājums, ja jūs meklējat diskrētu sistēmu, lai palielinātu estētisko vērtību jūsu ieejas vārtiem.
Automatizācijas sistēma, kas izceļas ar uzticamību tās materiāla īpašo apstrādi, kas nodrošina lielisku izturību pret koroziju un perfektu ilgstošu darbību.

Automatizēta ieeja gājēju vārtiņiem.

Ideāls risinājums automatizētu gājēju vārtiņu ierīkošanai.“Gearmotor” sistēma ir ļoti kompakta, ir viegli uzstādāma uz šaurām pīlāriem. Uzstādīšana pie sienas vai žoga.

Pieprasīt cenu vārtu automātikai

Zinot nepieciešamos izmērus, tikai viens solis līdz labākā piedāvājuma uzzināšanai.

Pieprasīt cenu vārtu automātikai

Mūsu klienti