Veramo vārtu automātika Nice Hi-Speed

Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums unikālu ātrgaitas automātikas sēriju bīdāmo un veramo vārtu automātikai Nice Hi-Speed.

Mēs esam pārliecināti, tādu Jūs vēl neesat redzējuši! Sia “Nice Automātika Mājai”  ievieš Krievijas tirgū jaunu ātrgaitas automātikas sēriju bīdāmajiem un veramajiem vārtiem. Kā liecina neskaitāmi pārbaudījumi, jaunā sērija ir par 40-60% ātrāka par analoģiskiem standarta modeļiem.

RB500HS

Piedziņas bīdāmajiem vārtiem ar svaru līdz 500 kg, 24B, ar iebūvētu vadības bloku. Jaudīgs, ātrs, ar modernu elektroniku. Atvēršanās ātrums 0,44 m/sek.! Vadības bloks ar atbalsta tehnoloģijām Nice BlueBUS, Opera un Solemyo.

Ērts lietošanā: pateicoties Nice BlueBUS tehnoloģijai, kura ļauj pieslēgties pie visu papildus aksesuāru (fotoelementu, slēdžu, signālspuldžu) vadības bloka ar diviem vadiem bez polaritātes ievērošanas.

Praktisks: PS124 akumulatora baterija ir pieslēgta pie vadības bloka ar vienkāršu spraudni un var tikt novietota pievada korpusa iekšpusē.

Progresīvs: temperatūras sensors regulē pievada spēku atkarībā no laikapstākļiem un kontrolē siltuma aizsardzību.

Izvēle “dzenamais/dzenošais” automātiski sinhronizē divas piedziņas, ļaujot veikt vārtu automatizāciju ar divām pretējām vērtnēm.

Gudrs: pateicoties šķēršļu noteikšanas sistēmai un automātiskajai darba laika programmēšanai. Automātiskā diagnostika, izmantojot brīdinājuma gaismu.

8 līmeņu programmēšana.

Drošs: regulējami paātrinājumi un palēninājumi katra manevra sākumā un beigās.

Izturīgs: disku korpuss un ērta atbloķēšanas svira no alumīnija, alumīnijs liets zem spiediena.

Kluss: pievada reduktors uz lodīšu gultņu balsta.

SM savienojums uz plates radio uztvērēju savienošanai: SMXI, SMXIS, 0XI.

Wingo 3524HS

Automātika Wingo 3524 HS- jaunums no Itālijas ražotāja- uzņēmuma NICE, tas ir, ātrās piedziņas veramo vārtu automatizācijai.

Sarkanā atbloķēšanas svira  liecina par ierīces piederību jaunajai sērijai Hi Speed.

WG3524HS – elektromehāniskā pašbloķēšanās piedziņa, piemērota vārtiem ar svaru līdz 200 kg un platumu līdz 3 metriem.

Ātrā piedziņa- atver vārtus 10 sekundēs.

Intensīvam darbam- izpilda atvēršanos/aizvēršanos līdz 30 cikliem stundā.

Zemsprieguma motora un citu ierīču brošanās- papildus drošības nodrošināšana. Šī sērija pieteica sevi kā uzticamu un darbīgu ierīci, kura darbojas pat sliktos laika apstākļos.

Automātika ir aprīkota ar magnētisko enkoderi, kas ļauj precīzi uzstādīt automātiku un savlaicīgi atklāt traucējumus ierīces darbības laikā.

Vārtu spēka atvēršanas un aizvēršanas regulēšanas funkcijas, darba sākums ( vērtņu kustība) apzīmēta ar krāsu signalizāciju. Automātikas darba režīmu izvēle. 

Pieprasīt cenu vārtu automātikai

Zinot nepieciešamos izmērus, tikai viens solis līdz labākā piedāvājuma uzzināšanai.

Pieprasīt cenu vārtu automātikai

Mūsu klienti